KONST / Litografier / Färglitografi 8804213
nr 880 4213
Färglitografi
Nils Wedel (1897-1967), signerad. , motivet: 39x37
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 mars 2014
kl 20:36:43
250 kr
200 kr